| Xemnas a întrebat:

(Intrebare adresata numai fanilor Dragon ball si Naruto)Cine ar castiga in a lupta intr-e Itachi si Goku?

19 răspunsuri:
| DrakuleJack a răspuns:

Goku desigue la super sayan 4 sic cu kamehameha de 10x ar castiga

| RukkyRukkya a răspuns:

Ba eu cred ca itachi ar castiga cu mangekyou sharingan...

| Panda000 a răspuns:

Si eu cred ca Itachi Uchiha

| TatSergiu a răspuns:

Itachi Uchiha

| DarkWerewolf13 a răspuns:

Itachi cu siguranta. Goku, in ciuda puterii lui, este scund si nu are pre multa putere.Itachi e un geniu in lupte, si mai are si tehnica Uciha de partea lui.Si in plus in dragon ball lucruril st cam exagerate.Naruto este un serial mai realist.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Itachi, cu sharingan il omoara.

| xBiscuiteex a răspuns:

Itachi ca cu sharinganul sau alte arte martiale lar face varza goku decat sboara si face a me ame a sau ceva de genu o_O

Răspuns utilizator avertizat
| BlackVeil a răspuns:

Nu conteaza arma, ci utilizatorul ei.Itachi este un geniu, are strategie. Goku are multa putere si cam atat. Daca Itachi il baga intr-un genjutsu pe Goku, il termina.

| Puric a răspuns:

Goku. Tot ce ar face Goku ar fi sa-i dea un Ki Blast si l-ar termina, pentru ca un KiBlast de la Goku e in stare sa distruga un munte.

| Puric a răspuns (pentru DarkWerewolf13):

Goku nu are prea multa putere? De aia e in stare sa distruga Pamantul cu un singur Kameha?

| MangekyouSharingan a răspuns:

Eu spun ca itachi cu tzucuyomi acela care te face sa ai iluzii ca te omoara cand de fapt el sta pe loc goku sigur nu ar rezista la asta

| MangekyouSharingan a răspuns:

Dar intre vegeta si hidan? asta chiar ar fi o lupta faina

| Puric a răspuns (pentru MangekyouSharingan):

Vegeta. Hidan nu o sa apuce sa-i fure sange lui Vegeta. Si poate ca Hidan e Immortal, dar daca ii da un Big Bang, Vegeta, ii distruge corpul lui Hidan, deci o sa moara.

| iPetraAnime a răspuns:

Itachi
cum zicea si blackVeil, conteaza utilizatorul, modul cum isi foloseste arma;

| MangekyouSharingan a răspuns (pentru Puric):

Atunci pe madara tongue pe asta chiar nu are cum sa il bata pentru ca il invoaca pe juubi si are si rinnengan si sharingan si se poate teleporta Halaughing)

| NicuNicku a răspuns:

Cum puteti sa spuneti ca Itachi e mai puternic laughing? Nu conteaza tehnica lui Itachi daca va uitati atunci cand goku sa luptat cu Baby, Baby a dat o magie cu dimensiunea cat luna iar goku nici macar nu s-a ferit de a happy degeaba spuneti ca e mai puternic Itachi, Itachi cred ca se plicteste tot dand in goku daca ar fi 1-1 laughing. Ia uitati ce scrie aici: Într-un studiu făcut de Oricon în 2007, pentru un eșantion de 1, 000 de persoane, Son Goku, personajul principal al seriei, a fost clasat pe primul loc ca "Cel mai puternic personaj Manga al tuturor timpurilor".[23] Alți artiști manga, precum creatorul seriei Naruto, Masashi Kishimoto și al seriei One Piece, Eiichiro Oda, au afirmat că Goku a fost o inspirație pentru personajul principal al propiilor serii, precum și pentru structura seriei.[24][25]

| Danişor a răspuns (pentru RukkyRukkya):

laughing))))))))) Tu gandesti putin? Goku in forma normala distruge universu... doamne asa sunt narutarzii...

| Danişor a răspuns (pentru InsartIuzarneimHiar):

-_- Goku in forma normala distruge universu doamne sunteti prosti rau... machiar ganditi ba...