| Ronnie35 a întrebat:

Intrebare pentru cei care urmaresc serialul The Vampire Diaries.
Pur si simplu nu inteleg un lucru. Cum' de, cand Damon a fost muscat de un vampir si s-a sarutat apoi cu Elena (sezonul 2)...stiti voi scena aia... Elena nu i-a spus lui Stefan nimic, desi erau inca impreuna., iar in sezonul 3 dupa ce Stefan s-a purtat super urat cu Elena, incat ea avea tot dreptul sa-l uite din start, cand a aflat despre sarutul cu Damon, parea foarte dezamagit, iar Elena s-a simtit cumva si ea naspa.
Chiar nu inteleg...
Dau FUNDA celui care imi explica si mie daca a inteles...

4 răspunsuri:
| ElleAhx a răspuns:

Elena credea ca Damon o sa moara si stia de mult ca Damon e indragostit de ea si de asta l-a sarutat. nu i-a spus nimic lui Stefan pentru ca nu credea ca sarutul acela inseamna ceva si in plus, nu sr fi avut nici un rost ca el sa stie.
Oricat de urat s-ar fi purtat Stefan cu Elena, ea tot il iubea, de fapt ii iubea pe amandoi, dar i-a luat ceva sa-si dea seama. Era ceva de genul. il iubeste pe unul dintre ei, dar il raneste pe celalalt.

| AnonymousQ666 a răspuns:

Eu cred ca..ca si Kathrine, Elena simte ceva pentru amandoi.

| Ronnie35 explică:

Muscat de un varcolac*

| Mαяуßăăღ a răspuns:

A crezut si ea ca o sa moara, si cum stia ca el isi doreste un sarut de-al ei... na laughing plus ca a fost un sarut mic. mai mult pupic pe buze puppy dog eyes laughing