| InnA_3234 a întrebat:

Intrebare pentru fanii NINI. De ce va place NINI? Va rog raspundeti sincer.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Va place fiindca sunteti niste pustoaice disperate...

| NoMusicNoFun a răspuns:

O urasc

| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Inainte cand imi arata ce va fi in episodu' urmator dabea asteptam sa il vad pe tot...dar acum...e cam plictisitor adica prevad ce o sa se intample sper sa mai fie un episod interesant

inca ma uit deoarece am multe intrebari pe care cvreau sa le aflu uitanduma la srial nu cautand pe net...inainte as fi raspuns la intrebarea asta "ini place forte mult nini:X:X" dar acum o sa zic///e ceva de capul luirolling on the floor)

| dearmasmichelle a răspuns:

Deoarece este un serial care arata ca o servituare care is indeplineste fisul in casa sa si ambasadorul cu nini vor ramane impreuna ca m-am uitat pe ŧoutube!

Întrebări recente