| Betty18 a întrebat:

Ioana Popa ( pariu cu viata) canta minunat, dar este cea mai naspa actrita pe care am vazut-o vreodata. Mi se pare ca oricum ar fi trista, vesela are o privire de aroganta, In afara de asta nu exprima nimic din punctul meu de vedere. Nici nu imi vine sa ma mai uit la serial, dar imi place actiunea si celelalte [ersoane... voi ce credeti de ea?

1 răspuns:
| 1000bodies a răspuns:

Pe mine ma enerveaza destul de mult. Cum ai spus si tu, are o privire aroganta si increzuta.