| Cduncfujndf a întrebat:

Își mai aduce cineva aminte ce filme și seriale cu vampiri, vârcolaci, supranatural, fantasy se dădeau pe Axn în anii 2008-2016?

8 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Doar serialul Un varcolac adolescent mi-l amintesc.Si cred ca la fantasy mai pot include serialul Merlin.

| Cduncfujndf explică (pentru siriusblack98):

Da, a fost și Merlin, dar au fost mai multe. Twilight, Jurnalele vampirilor, Midnight Texsas...Și mai multe. Dar nu mai știu. D-aia am și întrebat

| Yurisa a răspuns:

True Blood cred

| Cduncfujndf explică (pentru Yurisa):

Eu știam că a fost Twilight și Jurnalele vampirilor.

| Yurisa a răspuns (pentru Cduncfujndf):

Vampire Diaries nu stiu sigur laughing Dar Twilight sigur da. Am vrut sa ma uit la el (m-am fortat mai bine zis) pe la 12 ani si m-am plictisit de moarte laughing

| Cduncfujndf explică (pentru Yurisa):

Da, păi au fost mai multe. Și filme și seriale...Dar nu îmi mai aduc aminte. Eram destul de mică atunci. Recent am aflat că a fost și un serial scurt Midnight Texas, pe care vreau să îl văd după ce termin Gotham

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mia Khalifa... E sugătoare, dar nu de sânge.

| Apoka a răspuns:

Jurnalele Vampirilor!