| LanaSpectrum a întrebat:

Iubitori al serialului Supernatural gasesc si eu pe aici?

12 răspunsuri:
| IngerG a răspuns:

Ai gaitu unul. Pe mine

| boghy123 a răspuns:

Daplove struck astept sa apara urmat episod XD

| XxTooGooDxX a răspuns:

What`s up dude? stiu ca nu a aparut azi... o sa apara sapt viitoare daca asta vroiai sa intrebi

| LanaSpectrum explică (pentru XxTooGooDxX):

Nu,voiam sa stiu daca mai sunt persoane care se uita pe acest site... Eu am vazut toate episoadele de pana acum pe net, deci...

| anonim_4396 a răspuns (pentru LanaSpectrum):

Obişnuieşti des să crezi că eşti singura tipă de pe TPU care face anumite chestii, ascultă anumite genuri muzicale şi se uită la anumite seriale?

Vreau o impala...

| LanaSpectrum explică (pentru anonim_4396):

Oamenii de pe aici vorbesc despre "Pariu cu dracu`",nu despre niste seriale bune, cum e SPN. Ma gandesc ca trebuie sa macelaresti niste piese, sa dansezi schizofrenic si sa lasi sa ti se vada tatele prin ploaie ca sa se uite oamenii la tine... Trist, dar adevarat. La noi, nu e promovat cum trebuie si nu cunosc decat vreo 4 fani (cu IngerG si ceilalti care mi-au raspuns). Pe Tumblr multi oameni palavragesc despre ei, macar acolo sa-i pot numara. Si da, masina aia e cea mai tare, a "supravietuit" si atunci cand era sa n-o mai repare Dean, in sezonul...1.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LanaSpectrum):

Sunt destui şi aici. Doar că nu se laudă, cum fac ceilalţi cu Pariu cu viaţa sau Iubiri secrete ( aşa se numea parcă ).
Mă întreb de ce apare episodul nou tocmai pe 28 sau 29. thinking
În sezonul 1 se chinuia să o repare? Parcă era mai târziu, după ce a ieşit Lucifer. În fine...

| LanaSpectrum explică (pentru anonim_4396):

Episodul 8? Eu am inteles ca apare zilele astea... Nu stiu, ramane de vazut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LanaSpectrum):

Trebuia să apară săptămâna trecută...

| LanaSpectrum explică (pentru anonim_4396):

A aparut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LanaSpectrum):

Mai am trei episoade din The Walking Dead. Mă uit după. smug

| LanaSpectrum explică (pentru anonim_4396):

Episodul 9 apare abia pe 6 decembrie...