| hellgirlmonster a întrebat:

Konichiwa! Intrebare pentru fanii Knoha High School: am vazut pana acum 7 episoade, si as vrea sa vad in continuare, dar nu gasesc videoclipurile. Please help me! Funda la link-ul cel mai bun!

5 răspunsuri:
| laurik1315 a răspuns:

Asta este pagina celui care le scrie si le deseneaza:http://damleg.deviantart.com/gallery/5109556 e spaniol si aici apar prima data. Dar nici pe pagina lui nu au mai aparut de mult pagini si nici in jurnal nu a mai scris de cateva luni. Eu una sper sa inceapa sa scrie din nou. Si tipul asta are niste benzi desenate destul de amuzante daca te intereseaza:http://botanofspiritworld.deviantart.com/gallery/
Sper ca te-am ajutat

| ღChloeeღ a răspuns:

Nu ai cum sa vezi in continuare, din cauza ca sunt doar 7 episoade din cate stiu eu happy

| hellgirlmonster explică (pentru ღChloeeღ):

Of,frate! Nu cred, o colega mi-a spus ca a vazut mai multe, pana undeva unce cica dupa ce a plecat Sasuke, Sakura se combina cu Sasori si alte chestii din astea.

| ღChloeeღ a răspuns:

Din moment ce aceasta colega a ta a vazut continuarea de ce nu iti da si tie site-ul? happy
Eu ti-am spus parerea mea, deoarece si eu eram interesata de Naruto Konoha High School.

| hellgirlmonster explică (pentru ღChloeeღ):

Ok,am sa o intreb. ^_^