| AdRyAn98 a întrebat:

Salut, sie cineva niste filme de comedie mai bune; nu ma intereseaza sa fie noi, dar sa fie bune; ceva gen Superhero movie, sau asemanatoare celor cu Adam Sandler sau alti actori.

7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Maverik

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Daca nu ai vazut ''sotie de imprumut'' cu jennifer aniston si adam sandler ti-l recomand cu caldura! este o super comedie!
vizionare placuta happy

| AdRyAn98 explică (pentru Bluebutterfly80):

Mersi, dar am vazut filmul si mi-a placut.
Ce alte filme imi mai recomandati?

| Anonim0100 a răspuns:

Buna uite aici filme de comedie : American pie toata seria toata e fenomenala razi de pici pe jos : 1, 2, 3, 4, wedding, book of love, reunnion. Toate astea fac parde din seria American pie! Silver Linings Playbook, This Is 40, Parental Guidance, The Angels' Share (2012)
Partea îngerilor, Hasta la Vista.Aceste file le-am vizionat si le revizionez cu drag si mereu rad..incearca-le Bafta!

| vitaminastefan a răspuns:

Crazy,stupid love
Liar liar
Yes Man
There's my boy
American pie :American Reunion
The Bounty Hunter
Bad teacher
The change

| Asdfghjkl13mtfk a răspuns:

1.Big mamma
2.The Girl Next Door
3.Home Alone 3
4.Ted
5.Scary movie 4