| MiSeSpuneTyna a întrebat:

Voi la cati ani ati renuntat la desene animate?(scuze de categorie daca nu-i buna)

Răspuns Câştigător
| KanameKuran a răspuns:

Ha, ha, ha.Ce intrebare.Eu nu am renuntat la desene animate inca si am 14 ani.Nici parintii mei nu au renuntat la ele la 40 de ani. Bunicii se mai uita si ei la Tom si Jeri la 65 de ani.Stra bunica se uita la Transformers la 80 si ceva de ani.
Deci nu esti obligat sa renunti la desene animate.

| 000Diddy000 a răspuns (pentru KanameKuran):

e de admirat ca parintii si chiar bunicii tai se mai uita la desene animate; e frumos ca inca se simt copii si cand se uita la ele pot scapa de griji si sa fie mai veseli:d e drept, si eu am 14 ani si inca nu am renuntat la desene animate, mai ales la anime-uri si nu voi renunta niciodata pentru ca ele ma fac sa ma simt cel mai bine, cand sunt trista ma inveselesc si cind am timp liber prefer mai bine sa ma uit la un anime decat sa fac altceva

24 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Nu am renuntat inca.

| Intruder19 a răspuns:

Am 20 de ani si inca ma uit la desene ocazional.

| MrAngelus a răspuns:

La 11 ani. Inca mai tin minte cand ma uitam la desene misto ca "Viata cu Louie", "Ce-i cu Andy", "Johnny Bravo", "Ed, Edd şi Eddy". Acum dau doar prostii: Hannah Orfana de exemplu.

Răspuns utilizator avertizat
| Ditto a răspuns:

N-am renuntat nici o data la elelaughing si am 18 anirolling on the floor

| mona a răspuns:

Tarziu am renuntat la desene animate [in liceu]

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Haha. Niciodata! Anime-urile inca imi plac de mor, si la fel si desenele de pe minimax thinking CN nu mai e ce era candva! Cand am chef sa ma linistesc, ma uit la Baby Tv sau Duck...

| TheBloodyRoses a răspuns:

Cine a spus ca am renuntat?batting eyelashes

| LarisaOana a răspuns:

Eu am 12 si am "renuntat" acum aprox. 2 ani...Ma mai uit, doar cand nu este altceva bun la TV.dar, de obicei, ma uit la filme disneyhee hee

| denisuk12 a răspuns:

E vreo rusine ca te uiti la desene daca ai trecut de varsta copilariei? mie nu mi se pare o rusine.Si eu inca ma uit imi plac mult happy

| seby4music a răspuns:

Am 18 ani si n-am renuntat. unele sunt chiar foarte tari.nu trebuie neaparat sa te lasi ca sa te maturizezi.

| seby4music a răspuns:

Da ma si strabunica lu' strabunicamiu care era var cu bunicu lu bunica care era tatal bunici strabinucului meu care se mai uita inca la desene...se uita la spider-man hd.

| slapnenorocit a răspuns:

Nici eu nu am renuntat inca si am 18 happy

| WhoWhoWho a răspuns:

Iti spun ca niciodata nu are rost sa renunti. Tata are 40 ani si inca se mai uita

| Aliiinutzatha a răspuns:

La desene nu se renunta.decat la acele mickey mouse...si altele de la diney junior...dar in rest spioanele,dexter,fetitele power puf, familia tofu, viata cu Louie.raman parte din copilaria ta si mereu iti va face placere sa le vezi:*

| NekoJen a răspuns:

Buna!
Nu trebuie neaparat sa renunti la ceva ce-ti place doar ca sa fii in pas cu moda. Sincer un amic de al surorii mele are 25 de ani si se uita inca la anime big grin. Deci, te poti uita pana la ce varsta doresti :3. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 17 ani si inca nu am renuntat la desene animate si nici nu cred ca o sa renunt vreodata pentru ca de fiecare data cand sunt suparata sau nu ma simt bine, ele intotdeauna reusesc sa ma binedispuna happy

| CristianoRonaldo13 a răspuns:

Nu am renuntat.Sunt foarte tari!

| TweetyRebeLa a răspuns:

Nu cred ca voi renunta vreodata! happy

| aleser18 a răspuns:

Eu am aproape 14, si tot nu pot renunta la ele! :X Mi-s foarte dragi,numai acolo te poti uita, la stiri arata numai crime, imagini indecente. Locul copiilor sub 18 ani este Disney Channel, Cartoon Network, Minimax si altele...

Răspuns utilizator avertizat
| gabriella20 a răspuns:

Buna.eu am 20 de ani si tot ma uit la desene animate.si nu creeeeeeeeed ca voi renunta vreodata.nu cred ca este o varsta care sa iti impuna sa nu te mai uiti la desene.te uiti pana cand vrei tu:*pup

| AlexanderKing a răspuns:

Pai am inceput sa le raresc la 11, la 12 deja doar Disney si acum la 15 ma mai uit cateodata la Phineas and Ferb ca e tare si pe CN la Ed, Edd 'n Edy, cele mai tari desene din copilarie!