| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

La filmul " Cool kids don't cry " la final ea a murit? Va rog sa imi Spune-ți nu am inteles finalul ca nu a fost nici subtitrat...

Răspuns Câştigător
| AnaaaaaConstantin22 a răspuns:

Doamne cat am plans la filmul ala... deci, colegii ei au vrut sa-i faca o surpriza stiind ca ea este bolnava, la spital.mu mutat-o intr-un alt salon, unde putea sa vada acel meci, la final, cand ei au castigat atunci, ea a murit ...doamne a fost asa de trist. am plans foarte mult, nici eu nu prea am inteles pentru ca nu era subtritrat nici macar in engleza.

| mnfjgjfgtmfgktrgfo explică (pentru AnaaaaaConstantin22):

Mda... deci chiar a murit in film

1 răspuns: