| happycolour a întrebat:

La sf episodului 20 din The Vampire Diaries, Damon este muscat de un varcolac. Moare?:-s sad

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Pai randul trecut cum au scapat, parca cu ajutorul vrajitoarei, nu? De muscat l-a muscat sigur. De murit nu are cum sa moara ca este printre personajele importante din film. Doar te face sa fii curioasa si sa astepti cu nerabdare episodul urmator.

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu o sa moara deoarece Stefan se duce sa-i culeaga o lanta care sa-l ajute!

| MindExplode a răspuns:

Episodul 20 nu a aparut inca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu moare deoarece Stefan se duce la Klaus sa ii ceara antidotul pentru. muscaturile de varcolacii si surpriza..antidotul era chiar sangele lui Klaus happy