| Noname_4934 a întrebat:

Tocmai m-am uitat la ep 20 vampire diares si s-a terminat cu damon care era muscat de varcolac...moare?puppy dog eyesraspundeti doar daca stiti

6 răspunsuri:
| Lynnaedsalvatore a răspuns:

NU MOARE NIMENI! Adica cum, poate Klaus., cu Doamne ajuta.
Damon nu moare, e confirmat!

| Silence_1239 a răspuns:

Deci eu nu cred pentru ca daca moare Damon continuarea serialului nu are rost si fara el nu cred sa mearga normal serialul!
asta e parerea mealaughing

| perfectlygood a răspuns:

Si eu mi-am pus intrebarea asta.Dar am intrat de imdb si am vazut ca joaca si in urmatoarele episoade:deci nu moare.HOORAY...IL ADOOOOR... uite site-ul:http://www.imdb.com/name/nm0813812/filmoseries#tt1405406

| oOdeeaA a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu o sa moara. Nu numai ca este un personaj principal ci si pentru ca el face tot serialul love struck love struck . Majoritatea il vizioneaza doar pentru el. Nu cred ca producatorii ar face gresala sa-l omoare pentru ca va pierde foarte multi fani. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu are cum sa stie laughing.

| alexa21_7276 a răspuns:

Nu moare in primul rand pentru ca am vz un promo de la ep 22 si in al doilea rand este unul dintre actorii principali