| Cookiee9712 a întrebat:

Intrebare pentru cei care se uita la Jurnalele Vampirilor. Damon moare atunci cand este muscat de varcolac?

2 răspunsuri:
| Rihanna18 a răspuns:

Nu moare.
Va primi antidotul, care este sangele lui Klaus.Pt a primi antidotul, trebuia sa dea ceva in schimb.Stefan,pentru a`si salva fratele,bea sange de om, dat de Klaus.El il va controla pe Stefan...[cel mai bine ar fi sa te uiti tu... daca iti voi spune mai mult, nu mai are nicun farmec:*]

| ladypink1 a răspuns:

Nu moare Damon [Ce bine ca nu moare]

Stefan vrea sa il ajute si merge la Klaus si afla ca antidotul este sangele lui Klaus. Klaus nu ii da anditodul fara ceva in schimb.Stefan bea sange de om pentru ca asa zice Klaus si asa incep aventurile lui Stefan cu Klaus.Zic sa te uiti la ultimul ep din sezonul 2 la sfarsit se intampla ceva super