| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Lesbienele, gayi sau bisexuali din filme care se saruta, sunt asa si in viata reala? Eu daca as fi actor nu as saruta niciodata un barbat

17 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Actorii joaca (imita) diferite roluri, care li se potrivesc.
"Potrivirea" insa poate avea multe laturi: sentimentale sau materiale.
Daca nu sunt- sau sunt slab platiti si joaca doar de placere, atunci joaca rolurile care le fac placere.
Daca insa sunt platiti foarte bine, atunci joaca si roluri care nu le plac. In fond, un asemenea sarut se joaca in 2-3 dublari de scenete scurte, DAR pentru cateva sute de mii sau chiar milioane de dolari ce nu face omul?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ca nu ai fi un actor bun.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca ai fi actor, nu ai face nazuri de-astea de doi lei.

| Wr3nch a răspuns:

Asta e un mod subtil de a zice ca esti homofob? laughing Pentru X milioane de dolari ai fi fraier sa nu il pupi pe X, indiferent de ce e in pantaloni laughing

| Ineys a răspuns:

Nici pentru 20.000 de euro?

| Ineys a răspuns (pentru Ineys):

Poate nu prea ai vazut filme dar sunt actori casatoriti in scene fierbinti cu alte femei/alti barbati. Se intampla tot felul de chestii care raman in film si nu se transpun in viata reala. De aia sunt actori, ca joaca un rol, se prefac.

| aumih16 a răspuns:

Pai sunt actori! e normal! sa faca de astea! asta e meseria lor! si la urma urmei stai linistit ca chestia asta e normala! e sustinuta de membrii lgbt bdsm! asa ca nu ai ce ii face!

| RKBlue a răspuns:

Marea majoritate nu.
Din ce am vazut, actorii/actritele gay, bi sau lesbiene joaca in mare parte roluri straight, iar actorii straight roluri de persoane gay,...
Eu daca as fi un actor as cam face ceea ce imi cere rolul.
Daca chiar ai refuza intre cateva sute de mii si milioane, depinde de film, atunci e problema ta laughing (Pentru acea categorie de oameni, vorbesc in banii noi, nu cei vechi.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat. Si despre partea de dupa intrebare, sigur ai face-o pentru cateva milioane de dolari, ce mare lucru e sa te speli dupa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat. Adica regizorul cand alege un actor pentru un rol de gay/bi, nu cred ca are pretentia ca actorul sa fie asa si in viata reala.
Si daca e vorba de multi bani la mijloc, eu as accepta. laughing E doar un sarut inofensiv pana la urma. Altii actori se rad in cap, joaca nud, se ingrasa 20-30 de kg pentru un rol important.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se sărută de adevărat. Unii doar își apropie gura iar atunci apare efectul de blur sau scena durează doar câteva secunde. Uite un exemplu: https://youtu.be/3T_XfsREdhU În scena de la sfârșit de tot apare acel efect de care îți spuneam.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar un rol nu reflecta realitatea de asta se numesc și actori.

| Pati2500c a răspuns:

Ma gandesc ca la inceput sunt instiintati ce rol au, ce trebuie sa faca pentru ca merg la casting, si actorii adevarati trebuie sa intre in pielea personajului. Acum pentru bani fiecare decide

| TAMARA2007 a răspuns:

Nu

| Cristiana26 a răspuns:

Ei în film nu se sărută sunt doar așezați în cat sa pară că ei se sărută

Răspuns utilizator avertizat