| ProudToBeDirectionerx3 a întrebat:

Lily Collins
Nu mulţi o cunosc pe această fiinţă genială. Presupun că aţi întâlnit-o în filmul "Abduction" împreună cu Taylor Lautner. Lily este o fată atât de frumoasă, o actriţă care-şi merită rolul principal în filmul "City of Bones" care va avea premiera în august. Acest film este ecranizat după seria mea preferată de cărţi. Faptul că ea este în rolul principal mă face să o ador, pur şi simplu.
Dacă doriţi să vedeţi trailerul, aici este: http://www.youtube.com/watch?v=GHlwRsl2uFk.

Spuneți-mi ce părere aveți despre el :)

1 răspuns:
| WBizzZz a răspuns:

Foarte tare, abia astept sa il vad, cat despre Lily : este o actrita foarte buna si talentata.