| SalvatoreLeon a întrebat:

Luni apare Episodul 2 din Dexter big grin ce parere aveti cum se va termina episodul happy Sezonul 6 a fost cel mai palpitant iar 7 la intrecut cu mult happy Sunt curios cum va accepta Deb asta happy Lasati-va parerile cea mai frumoasa

2 răspunsuri:
| SalvatoreLeon explică:

Mdah bine ca raspunzi acum laughing asta era mai de mult intrebarea Da e foarte tare serialu oricum cred ca asta-i ultimul sezon... iti dai seama doar dupa titlu... la ultimul episod

| Adrian1606 a răspuns (pentru SalvatoreLeon):

Imi cer scuze, nu m-am uitat la data, era pe prima pagina, asa ca am raspuns.laughing