| PRTAWL a întrebat:

M-am gandit sa fac un serial de animatie despre un pusti care poate calatori in trecut si viitor, adica in timp. Cine vrea sa colaboreze cu mine la serial cu idei la episoade? Daca aveti idei bune poate avea succes serialul si veti fi mandri ca ati participat dau si funda!

5 răspunsuri:
| darkrider a răspuns:

Tu vrei sa scrii scenariul, nu?

| OaKi12 a răspuns:

Pentru a face un serial, nu iti trebuie numai idei, ci iti trebuie o echipa specializata in desing, sa stie sa lucreze cu Photoshop, Sony Vegas, Cinema 4d si multe alte programe, eu stiu sa lucrez cat de cat in Photoshop si in Sony Vegas numai ca iti trebuie o echipa mare, cu calculatoare extrem de performante! Eu zic ca nu exista sanse decat daca tu dispui de un buget foarte mare, sau un calculator cu vreo 3 tb memorie si experienta multa in editarea vocii, imaginii, etc.

| adddaa a răspuns:

Sincer, mi-ar placea sa mai dau cateva idei happy

| DaReZon a răspuns:

Oh desigur, contribui si eu...Doar ca mie imi plac mai mult desenele cu samurai, ninja si batai lul. Depinde cum vrei sa fie serialul tau.

| PetreMihai85 a răspuns:

Eu eu. am 25 ani experienta de desene animatebig grin. iti dai seama ce pot nascocii laughing