| anonim_4396 a întrebat:

M-am uitat in urma cu vreo 2 ani la un film, dar nu mai stiu cum se numește.
Filmul incepe cu o familie care se muta intr-un oras.La scurta vreme orasul este izolat din cauza zombilor(apocalipsa zombie). Oricine era muscat se transforma in zombie. Familia încearcă sa supraviețuiască, dar in fata lor locuiau 2 femei(mama și fiica), fiica cere ajutor familiei pentru ca mama ei era bolnava și astfel le primesc in casa.

5 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Zombiez uber ales
nu stiu numele filmului, daaaaar
ZOBIEZ UBER ALES
unde, unde?!? abia astept big grin!

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Am vazut 2 filme de genul dar nu stiu daca este ceea ce cauti.
-Dawn of the Dead
-28 Weeks Later

| 92736371anonim a răspuns (pentru GiorgianaGiorgi):

Mai stii și altele? Nu sunt astea

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru 92736371anonim):

Nu.Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta mai mult, nu le am cu filmele cu zombi, decat cele 2 pe care le-am mentionat le-am vazut.

| riosan19 a răspuns:

Este un film apărut nou cu aceeași poveste pe Netflix, se numește "armata celor morți", îl recomand