| YusukeUrameshi a întrebat:

M-am uitat la Vampire Knight la InuYasha si final act si la naruto+shippuden(ma uit in continuare)Dati-mi niste animeuri ca ma plictisesc funda :X

Răspuns Câştigător
| TheBloodyRoses a răspuns:

Pai sa iti spun ce anime-uri am vazut eu si care mi-au placut big grin :
Beelzebub; Death Note; Gosick; Kaze no stigma; Rosario+Vampire; Tokyo Mew Mew; Romeo&Juliet si Kaichou wa maid-sama. Sper sa-ti placa.

2 răspunsuri:
| DeMeTrIoN a răspuns:

Bleach, Death Note, Kaleido Star, Lovely Complex, beelzbub, kilari primul si al doilea sezon, Fairy Tail, One Piece, D-Gray Man etc. Nu stiu cand ai tu timp sa le vezi dar eu nu am ma chinui de 8 luni sa ter naruto prima serie nici nu mai vorbesc de shippuden.

| Naze a răspuns:

Blech,Nana