| Ensiferum a întrebat:

MA poate ajuta cineva cu numele unui film? E vorba de niste tocilari care au fost batjocuriti de elevii populari ai unui liceu pe tot parcursul liceului. Apoi tocilarii organizeaza o petrecere tare la o casa in padure si ii invita pe toti elevii populari dupa care incepe razbunarea prin masacru si tortura.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Final (2010)
https://www.cinemagia.ro/filme/the-final-485951/

2 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Revenge of the nerds - (Răzbunarea tocilarilor)
Revenge of the nerds 2
Revenge of the nerds 3
Sper să-ți fie de ajutor. Salut

| Ensiferum explică (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

DIn pacate nu e acesta, filmul de care vorbesc se termina in Horror cu mult sange si decapitari etc.