| Andreaa a întrebat:

Mai de mult am vazut un film horror si nu mai stiu cum se numeste daca ma puteti ajuta puppy dog eyes Deci era vorba despre un grup de prieteni care termina liceu sau facultatea ( nu mai stiu exact) si unul dintre eii este criminalul si incepe cu o fata care se afla intro casa si vine "criminalul" si o omoara si pe la sfarsit toti se duc la un fel de hotel care este inchis si intra cu forta si acolo dau o petrecere in piscina si este o fata blonda care nu vrea sa inoate si pana la urma ea ii salveaza pe toti adica mai raman 2-3 restul mor, si pana la urma criminalul este omorat de catre fata. Daca sti cumva despre ce film vorbesc va rog sa ma ajutati puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

E o producție nemțească. Titlul original este „Swimming Pool - Der Tod feiert mit", dar probabil îl vei găsi după cel în limba engleză, „The Pool" (2001).
http://youtu.be/ZUnJDSv1MhA
Numai bine.

3 răspunsuri:
| VampiresDiaries a răspuns:

Cred ca filmul se numeste "The Maze" dar nu sunt sigura. Criminalul purta un hanorac rosu?

| VampiresDiaries a răspuns:

Cred ca se numea "The Maze" dar nu sunt sigura. Criminalul purta hanorac rosu?