| ClickHere a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa gasesc subtitrarea in romana la filmulThe Secret Life of Walter Mitty 2013. Am cautat tot internetul, dar nu am gasit in romana nimic. Dau funda celui ce ma ajuta. Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Soldier92 a răspuns:

Http:// fisierulmeu.ro /63Y07IVSKO9J/Subtitrare-The-Secret-Life-of-Walter-Mitty-2013-Film-Online-Gratis-Subtitrat-Download-rar.html Incearca si vezi daca merge happy

| ClickHere explică (pentru Soldier92):

Nu este subtitrare, este mai mult o reclama a unui site. sad