| Anime1222 a întrebat:

Ma uit de ceva vreme la serialul Lost si nu prea inteleg care e treaba cu the OTHERS ce vor aia? de ce rapesc copii? care e treaba cu monstrii? explicatia cea mai buna primeste funda plus vot

4 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Deci:
Ceilalti au un lider.(Ben)cel capturat in buncar.
el are o tumoare si vrea ca Jack sa il opereze.
Monstrul ala (fumul negru) a fost candva o persoana, fratele lui Jacob.
Acum i-a asemanarea oricui care este mort (o va lua si pe cea a lui John.
Dar de fapt ei sunt in Iad.Nu traiesc.
bye

| Liquify a răspuns:

Daca te-ai uitat la serial episod cu episod ar fi trebuit sa intelegi. Cei din avion au inceput sa creada ca pe insula sunt si altii nu numai ei de aceea ii numesc "the others". Daca incep sa-ti explic se pierde farmecul pentru ca vei sti ce se va intampla tongue. Eu zic sa urmaresti in continuare si o sa se clarifice tot.

| MuñequitaLoka a răspuns:

Uita-te pana la sfarsit si vei intelege. farmecul serialului este aceasta confuzie si suspans. daca vei urmari intregul seria iti vei da seama singur/a happy eu am urmarit intregul serial...din pacate sfarsitul m-a dezamagit, dar merita vazut...deoarece sunt o groaza de coincidente happy

| jordan210cm a răspuns:

E tare serialul, si eu l-am vazut.Priveste in continuare, n-are rost sa iti zica cineva pentru ca nu ar mai avea farmec.