| anonim_4396 a întrebat:

Ma uitam acum la Marvel Daredevil si mi-am amintit ca este un film mai vechi cu un om care era orb dar ca Daredevil era antrenat bine, avea ascuns in baston sabia lui. Va amintiti oare ce film este ca nu am nici o idee.

ps. nu ma refer la porcaria din 2003 cu Ben Affleck, actorul din filmul asta era mult mai in varsta.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Daredevil nu l-am vizionat, dar ce spui tu, seamănă cu filmul Blind Fury (1989).

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Daca ai stii cat ma bucur ca am gasit filmul rolling on the floor, chiar deja ma scoatea din sarite faptul ca nu imi mai aminteam de el.

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei, ca să vezi... Eu mi l-am amintit din cauza lui Rutger Hauer, fiindcă îmi place actorul.

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

"fiindcă îmi place actorul." nu e cam invarsta pentru tine laughing =

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca actor, nu ca iubit, măi, măi, măi... : ))

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

rolling on the floor