| 女時日水한국어 a întrebat:

Mai bun o data intrebarea ca sa ma intelegeti mai bine. Este un site numit filmede10.net si au o poza de background super tare, cu o masina si un biciclist si as dori daca se poate sa imi dati un site de unde sa o iau sau un id pe privat daca o aveti.
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| mafio0 a răspuns:

Pentru ca sa il downloadezi trebuie sa: intri pe firefox si apoi pe site-ul ala... apoi dai la unelte si apoi la informatii despre pagina, apoi te duci la multimedia. Vezi ca e prima poza ( se numeste fundaldefilme10.jpg) Ultimul pas: Salveaza ca. cu placere