| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Ma scuzati pentru. categorie pentru. ca este foarte populata o folosesc...As dori un cont de lvl mai mare pe metin2 ro daca aveti si daca se poate si de fata... Vb pe privat
Multam anticipat!:X

3 răspunsuri:
| KurseMarkSasuke a răspuns:

Sallut am eu cont de fata si unu de baiat nu stiu de ce mi-am facut si unu de fata da e bndeoarece dacvrei il iei tu.da vezicaare level mic are de abia level 50 e de level miccccccccccccccccccc si are pe el un dga+6 o nimfa +4 sirestu +9are in inventar si peaia de 80 +9 daca vrei.eu am cumpaat cu bani reali toate alea da erau +0si le-am facut io.asa idu e:alex55555 si parola e:lolcetreaba am pus-o asa ca nimeni nu credeam ca o so giceasca si nu s-a intamplat
sper ca ti-am fost de folos papa

| KurseMarkSasuke a răspuns:

Fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz