| justme4yours a întrebat:

Mai demult pe animax, erau niste desene cu niste iepurasi...mai exact, fete care se transformau in iepurasi si "salvau lumea". Erau una blonda, roscata si bruneta dar nu imi pot aminti cum se numeau si as vrea sa le mai vad. Daca ati putea sa imi spuneti, daca va uitati si voi si daca va mai amintiti.

12 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

"Tokyo Mew Mew" sau "Mew Mew Power"

http://www.youtube.com/watch?v=sfXdyqqWoKI

Si nu erau iepurasi, una era pisica, una papagal, una delfin, una maimuta si una lup.

| justme4yours explică (pentru DayByDay):

Nup...nu erau nici ele ..ca stiu si desenele astea foarte bine laughing erau doar 3 nu 5 si erau cu totul altfel desenate, nu erau tocmai anime-uri

| DayByDay a răspuns (pentru justme4yours):

Poti da mai multe detalii? E ciudat ca nu-mi amintesc desi am vazut toate anime-urile de pe animax laughing

| DayByDay a răspuns:

Princess Starla and The Jewel Riders? Desi nu cred laughing

| justme4yours explică (pentru DayByDay):

Nu laughing stiu ca erau desenate asa ca pentru copii mici si aveau ochii mari si diferite slujbe in viata de zi cu zi, cred ca una era model daca imi amintesc eu bine cea bruneta chiar ..si ori de cate ori aparea vreun raufacator sau ceva de genu` luau forme de iepurasi cu urechi si codite big grin

| ElectrickFunny a răspuns (pentru justme4yours):

Cred ca Sailor Moon big grin

| DayByDay a răspuns (pentru justme4yours):

Jungle wa itsumo Hare nochi Guu
Excel Saga (1999)
Pita Ten (2002)
DearS (2004)
Alien Nine (2001)

Crede-ma ca am "rascolit" internetul peste tot laughing nu am reusit sa gasesc acel anime. De curiozitate, daca dai peste el, sa-mi spui care era happy

| justme4yours explică (pentru DayByDay):

Niciuna din cele de mai sus ...si eu am rascolit internetul laughing nu sunt de gasit ..marturisesc ca de cativa ani ma tot chinui sa imi amintesc si nimic, parca imi sta numele pe limba si nu imi dau seama niciodata care e laughing oricum iti multumesc mult pentru ajutor :*

| DayByDay a răspuns (pentru justme4yours):

Am revenit laughing

Cardcaptor Sakura?

| lumy4u a răspuns:

Powerpuff girls!

| justme4yours explică (pentru lumy4u):

Nu erau ele....erau in japoneza si subtitrate nu dublate in romana

| CorinaV a răspuns:

Tokyo mew mew happy