| anonim_4396 a întrebat:

Existau acum mulţi ani nişte desene animate care se difuzau pe Boomerang. Aceste desene erau în genul Scooby Doo, adică era o echipă formată din 3 fete, una creolă cu părul scurt şi creţ, una blondă şi cealaltă roşcată sau brunetă şi un om al grotelor cu blană maro pe el şi cu o bâtă în mână şi trebuiau să rezolve mistere cu fantome. Mai îşi aminteşte cineva de ele şi cum se numeau?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Captain Caveman and teen angels?

Si nu, nu imi amintesc de el, cu atat mai putin sa il fi vazut. Doar am cautat pe internet si l-am gasitwinking

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Exact acela e. Mulţumesc! happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricand! ^_^
Cu asta ma ocup.

3 răspunsuri:
| GulubuntzBudulush a răspuns:

Își mai amintește cineva de Anne de la Green Gables, serialul animat? Și-ar mai dori cineva să vadă acest serial? Eventual pe un serviciu de streaming? Fundă.