| HubbaBubbaGirl a întrebat:

Mai stiti alte seriale gen The Vampire Diaries, The Carrie Diaries, Pretty Little Liars, seriale de dragoste + putina actiune?

7 răspunsuri:
| aLL3xandra97 a răspuns:

Gossip Girl (e serialul perfect pentru genurile care le cauti tu love struck)
Grey's Anatomy
The O.C
Blood Ties
True Blood
How i met your mother
Gilmore Girls
Vizionare placuta! :*

| y0nutz3ly a răspuns:

Teen wolf si the walking dead big grin

| KhaleesiD a răspuns:

Este un serial destul de fain.Ma uit si eu la el se numeste The secret circle sau The Beauty and the beast. Poti gasi aceste filme pe Siteul vplay (trebuie sa iti faci un cont). Dupa ce iti faci contul si intri sus la stanga trebuie sa scrie Colectii. Click acolo si dupa scrii la cautare filmele pe care vrei sa le vezi. Sper ca te-am ajutat.

| TheoP a răspuns:

Revenge este ceva gen telenovela doar ca la mijloc sunt multi bani, baieti frumosi si putina actiune

| anamariaiancu a răspuns:

Rosa Diamante

| AnnaLooove a răspuns:

Te-ai uitat la twilight? ........nu e serial, dar e cu vampiri.

| ShineLikeStars a răspuns:

Mie imi place mult "Charmed" sau "Buffy, spaima vamirilor" ca seriale... vreai filme?

Întrebări recente