| Daniela291197 a întrebat:

Maine voi avea o petrecere in pijamale si nu stiu nici un joc cu care imi pot uimi prietenele.Ma puteti ajuta si cu un film de groaza bun? Multumesc anticipat:*

3 răspunsuri:
| PattyC a răspuns:

Jucati carti, remi
Filme:
Papusa Chucky
Dracula
Mirorrs
Masacrul din texas
Saw 1-7
sper ca te-am ajutat Funda happy

| Ioanaaaa72 a răspuns:

Filmee: Inhabited
The Reaping
Saw oricare.
Drang me to heel
Dead silence
The grudge
Black Swan
Fast&Furious
Incercati totusi sa alegeti altceva in afara de filme de groaza laughing)
Si acum despre jocuri.Clasicul adevar si provocare, Du-te la cadoul tau (dar cu obiecte), Monopoly, Mafie (Cu carti) sau Killer (tot cu carti), Mima.Nu stiu, depinde si de varsta. Distractia o sa vina de la sine nu trebuie sa planificu nu stiu ce. Putina muzica si niste chestii de rontait vor face totul.
Distractie placuta :*

| KaMeL102 a răspuns:

The Shining,
Pet Cemetary,
The Exorcist(nu te speri de la el doar daca esti fricos),
Insidious,
Vineri 13,
A Nightmare on elm street,
Scream,
The Ring.