| HermioneLove a întrebat:

Maine este ziua mea de nastere(asa cum scrie si la profil implinesc 12 ani)si as vrea sa-mi dati cateva idei ce as putea face la o petrecere in pijamale si un film de groaza iar altul de comedie! Pe langa ceva jocuri, chestii etc! Multumesc mult! kiss

4 răspunsuri:
| InViataReala a răspuns:

In primul rand La multi ani!
Eu iti sugerez o comedie.O sa razi impreuna cu prietenele tale.Sa te asiguri ca bataia cu perne nu lipseste din program.La jocuri iti sugerez: Adevar sau provocare, Sticluta cu otrava sau pititea.
Sper ca te-am ajutat.

| Aleeeexandra a răspuns:

Film Horror: The Pact; comedie Death at a funeral (2010). Puteti sa faceti o prajitura, clatite sau pizza; karaoke; va puteti juca Adevar si provocare; organizate diferite concursuri gen: cel mai funny dans, cea mai funny pijama laughing
Have fun!

| Dum4ass a răspuns:

Cel mai misto film groaza-comedie e Scary Movie 1, 2, 3, 4, mie imi place cel mai mult 1 iti garantez e soooooper

| ciprietutza a răspuns:

Sa tebati cu pernele, sa mananci tort, Poate vrei filmul The vampire daries e cam de groaza si e tradus! unul de comedie Trasnitii in nato. poate! FUNDA?happyhappy