| s73f1 a întrebat:

Ce idei imi puteti da pentru o petrecere in pijamale?

3 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Bataile cu perne mi se par puerile,sincer. Faceti floricele,daca sunteti fete,incercati sa pregatiti ceva dulce (prajituri,clatite) sau pizza. Download-ati un film bun (comedie,horror,depinde ce va place) si savurati in timpul asta ce ati facut bun de mancare. Puteti sta sa va jucati remi,carti,sa stati de vorba sa depanati amintiri,toate astea la un pahar de limonada cu gheata sau de ce nu, la ce vreme e afara, un vin fiert cu scortisoara.

| MoMoScumpik a răspuns:

Bataie cu frisca,bataie cu perne,sa jucati ghiceste mirosul,ghiceste mancarea, ghiceste obiectul, sau daca vrei mai multe uite linkuri in care poate gasesti ceva sa te ajute:
http://www.google.ro/......http?/url

| Casualties a răspuns:

Nu sunt fata dar daca vreti sa va simtiti cat mai bine, eu va propun sa va pregatiti niste floricele, prajituri, sucuri, ceva comedii sau filme horror cum va plac voua. iar restul mai ganditi-va si voi happy