| Liiiax99 a întrebat:

Mereu cand ma uit la un serial se opreste dupa 10 secunde...
Se misca bine dar nu stiu ce are. si netu mi se mai deconecteaza dar foarte, foarte rar si nu cred ca e de la asta...

Cine ma ajuta primeste funda+vot!

2 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Apasa Play, apoi pune pauza si asteapta 5-10 minute happy, apoi apasa Play din nou.
In multele situatii cand mi se intampla si mie, chestia asta functioneaza happy

| Boody999 a răspuns:

Cauta un site cu o viteza mai mare, eu de exemplu ma uit la Walking dead si il urmaresc pe superweb.ro este foarte bun.