| SAmirbOSsss a întrebat:

am si eu un Samsung cu Taci Scrwim si nu stiu de ce nu merge netu
cine ma ajuta primeste funda
raspuns clar, corect si indicat

Răspuns Câştigător
| Tops a răspuns:

Sa zicem ca victorandrei te-a criticat pentru gramatica ta.Acum sa iti zic de ce nu ai net, prin "net" cred ca te-ai referit la net wireless(wi-fi), poate telefonul tau nu are WiFi sau daca are ...atunci este o problema de la browser sau de la router-ul wireless.
Deci daca nu ai Wi-Fi pe telefon nu te poti conecta la net. ca sa fiu mai "iexplicit".

| victorandrei a răspuns (pentru Tops):

Critica a fost pentru gramatica limbii romana :d, limba engleza si informatii insuficiente (macar modelul de telefon...) big grin

| MeoKidu a răspuns (pentru Tops):

Ai auzit de 3g?

| Tops a răspuns (pentru MeoKidu):

Da!laughingDar tu crezi ca la cum scrie, stie ce e ala 3G?happy

| SAmirbOSsss explică (pentru Tops):

Mersi foarte mult pentru ajutor

11 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Yep,Taci Scrwim.

| victorandrei a răspuns:

Pentru un raspuns clar, corect si indicat, ar trebui sa scrii si tu corect, sa spui problema clar si sa indici variantele alese care nu au functionat

| SAmirbOSsss explică (pentru victorandrei):

Ba frate mie nu-mi merge netu si nu stiu dc ce nu intelegi

| EdiT a răspuns:

R.I.P Limba engleză.

| AnonimAnalfabet a răspuns:

Taci Scrwim? poate Touchscreen. Engleza asta 8-).

| AnonimAnalfabet a răspuns:

Touchscreen nu Taci Scrwim rolling on the floor.

| MiauMiau97 a răspuns:

Copilu`invata sa scrii corect si dupa mai vorbim.:*winking Pana atunci du-te la un reprezentant al firmei si daca se poate vorbeste-i nu ii scrie cat timp vrei sa primesti un raspuns.happy