| Andriana a întrebat:

Merita citita cartea "Jurnalul Vampitilor"(eng.Vampire Diaries)? Dar al doilea volum?

Răspuns Câştigător
| Bibbixoxo a răspuns:

Merita merita! sunt foarte frumoase

6 răspunsuri:
| lightblueC a răspuns:

Sunt foarte frumoase cartile, asta daca iti plac personajele fantastice, actiunea mistica si misterioasa, in care este imbinata si iubirea happy

| PufulethePuffy a răspuns:

Da merita, adica eu nu am citit-o, dar filmul e fffbun si dn cate stiu eu cartile sunt mult mai reusite ca filmelewinking

| Andriana explică:

Ms mult tuturor, mi-ati fost de ajutor

| BDV a răspuns:

Dap. Nu am citit-o, dar am de gand in viitorul apropiat. Cum sa iti zic e parintele Twilight-ului. Apar multe chestii, care sunt imprumutate din Vampire Diaries in Twilight. Twilight e apa cu zahar pe langa Vampire Diaries care e miere purahappy. P.E.A.C.E

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu? Dupa parerea mea, decat Cancan, Libertatea, Click... orice carte merita!

| andreea_1419 a răspuns:

Eu am citit cartea si e grozava daca nu te poti convinge vazand filmul daca iti place atunci sti ca o poti cumpara

Întrebări recente