| ღdeeღ a întrebat:

Despre ce e vorba in cartea:,, jurnalul unui pusti,, merita citita?

Răspuns Câştigător
| Francesca17 a răspuns:

Heii kiss!
Aceasta carte "Jurnalul unui Pusti"este foarte frumoasa, e ca un roman si este deosebita love struck!
eu am citit-o anul trecut si mi-a placut mult!
Iti spun sincer "MERITA SA O CUMPERI "
Si sper sa iti placa si tie kiss!
Multa Bafta si sper sa iti placa cartea si sa o citesti cu multa placere happy!
Pa, pa!
Funda happy puppy dog eyes?

1 răspuns:
| sufletsel a răspuns:

Eu cred ca merita citita.Eu am citit-o anul trecut de la un coleg si mi-a placut foarte mult.este vorba de un baiat care trece prin diferite etape ale vietii si prin diferit peripetii(ca orice persoana de varsta lui)citeste-o tu si vei intelege mai multe sper ca ti-am fost de ajutor!:*:*funda?happy