| Daniellllll1 a întrebat:

Merita (Poti), sa te uiti la American Horror Story, daca nu stai "bine cu inima"? Si ce parere aveti despre serialul asta?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

M-am uitat la episodul 1, nu mi s-a parut cine stie ce, chiar nu prea am inteles nimic. Deci daca e sa ma intrebi pe mine, merita doar daca CHIAR nu mai ai la ce serial sa te uiti, altfel nu. Si nu e asa horror.

| Daniellllll1 explică (pentru Sn4k3):

Mda...Cred ca ai dreptate, m-am uitat pana acuma la episodul 4, si nu se leaga nimic.Dar, dupa parerea mea, povestea in sine, e tare.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Am vazut ca multi il lauda, poate devine mai bun pe parcurs. Incearca un episod din fata daca iti place.

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Daca merita? Cum sa nu merite? Pune mana si uita-te!

De groaza rau nu e, dintr-un episod nu intelegi mare lucru, nici nu cred ca apuci sa memorezi numele personajelor, dar e super dupa cateva episoade. Primul sezon e mai slabut, poti sa treci direct la al doilea(n-au legatura intre ele, sunt doar cativa actori care continua sa joace, dar e alta poveste, alta perioada, in fiecare sezon e diferit big grin).

| BeeBia a răspuns:

Nu e de groază. Iar serialul nu mi s-a părut cine știe ce. M-am uitat mai mult pentru sezonul 5laughing