| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa ma uit la Scary Movie?

12 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Scary Movie este un film foarte amuzant dar in acelasi timp si horror.

| カルメン a răspuns:

Mi se pare un film stupid fara nici o logica. daca vrei sa vezi un film de groaza adevarat mai bine ai alege altceva

| ThatsMethod a răspuns:

Depinde ce tip de film ati place.Scary Movie e de gen Comedie de groaza.O sa te razi din plin.Eu zic ca merita sa te uiti, daca vrei comedie.

| ROB3RT89 a răspuns:

Depinde de preferintele tale.Eu zic ca merita!

| noname2021 a răspuns:

Merita,razi de mori

| shippuden a răspuns:

Da e super fain laughing o sa te caci de ras mai ales partea 1, 2 si 3

| мιcнєℓℓє a răspuns:

E super fain.E un film de comedie dar si de groaza laughing

| AlexMrs a răspuns:

Nu! Eprea copilaros si prostesc! Comedie de proasta calitate!

Răspuns utilizator avertizat
| HDdanutHD a răspuns:

Depinde ce asteptari ai de la acest film.Este o comedie cu tenta de groaza.Actorii executa actiuni prostesti care or sa te faca sa razi.Nu te astepta la faze foarte terifiante.Iti recomand toata seria ScarryMovie si in plus Epic movie. Sper ca te-am ajutat.

| Madutza2Special2girl a răspuns:

Merita!:*

| andi05 a răspuns:

Da da, mereu ma face sa rad. big grin