| FashionKitty a întrebat:

Mi-am adus aminte de un film care probabil a fost pe HBO acum 2-3 ani(stiu sigur doar ca era la tv) si nu-mi amintesc decat putine din el dar poate ma ajutati oricum. Era vorba de un copil care traia intr-o casa mare gen provenea dintr-o familie bogata si din nu stiu ce motiv nu iese afara deloc, nici macar lumina naturala nu patrundea in camera lui. Si mai era o fata parca care pana la urma il duce afara pe acel copil si nu stiu daca in filmul asta sau in altul dar era ceva si cu o gradina ascunsa pe care a descoperit-o.

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Cred ca este vorba de Gradina secreta (The Secret Garden) din 1993.

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

The secret garden se numeste filmul.

| marinaa9 a răspuns:

Da,e The secret garden.E superba cartea in engleza, merita citita