| Xiaoh a întrebat:

Am fost la un cinema 3D, si am cumparat ochelari 3D cu 5 lei. Ochelarii au lentile transparente, foarte putin spre gri, marca dcinex. Ce fel de imagini 3D pot sa vad cu ei? Cele red-cyan sau blue-red nu merg.

4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Bine ca te-ai obosit sa cauti ochelarii pe net ca sa vedem si noi despre ce este vorba.Crezi ca intelegem ceva din "ochelari transparenti putin spre gri"? Ai spus o chestie evidenta, nu ajutatoare.

| TheFallen666 a răspuns:

Incearca de toate la toate genurile de filme 3d!

| Xiaoh explică (pentru TheFallen666):

Ma ajuti extrem de mult..nu cunosc genurile de filme 3d si nu gasesc o lista cu toate tipurile de 3d

| TheFallen666 a răspuns:

Ai cautat pe google?