| miiuce a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara ochelari 3D (o lentila rosie si una albastra) in Galati?

Răspuns Câştigător
| miauu a răspuns:

Nova optic

9 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Vrei sa-ti vezi persoana iubita 3D?laughing Nu stiu de unde sa cumperi. Sunt din gl dar nu am auzit.

| Lucifer a răspuns:

Nu ai ce face cu ochelarii 3D in fata calculatorului sau a televizorului. Daca mergi la cinema 3D sa stii ca au acolo dar nu`s de vanzare, ci doar sa te uiti la film cu eitongue

| bnegative a răspuns:

Se pot face foarte foarte usor, da-i search pe youtube si gasesti o gramada de tutoriale si sunt 100% sigur ca ai tot ce ti trebuie prin casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu da la mine in oras stiu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti pe net la un pret foarte mic pe site-ul: http://www.3dlive.ro/ochelari3d/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.dariusavram.weebly.com

| miiuce explică:

Imi poti da mai multe detalii te rog?

| miiuce explică:

@leinad
mi-am confectionat eu, dar sunt de calitate proasta. Poti folosi ochelarii 3D acasa, in fata calculatorului, daca ai placa video Nvidia, te si poti juca, daca nu te poti uita la filme si poze 3d. Cauta pe google ochelari 3d sau anaglyph glasses si o sa vezi.

PS: ochelarii 3d din cinema folosesc un alt filtru. Ei au proiectie cu laser acolo.