| Satanel8964 a întrebat:

Mi-am descarcat AVATAR (FILM) pe ps3 dar nu stiu cum s-ai fac subtitrarea.Pe calculator merge subtitrarea dar nu-s de ce nu merge si pe ps! Am nevoie de ajutor urgent dau funda la cel mai folositor raspuns 1!

Răspuns Câştigător
| asdasdqweqweqwrrqe a răspuns:

Pai nu prea poti sa ii faci subtitrari piratate pe ps3 deoarece nu le citeste. insa poti folosi Ps3 Media Server care este un program cu care poti asculta muzica sau vedea filme de pe pc pe ps3. http://www.ps3mediaserver.org/

| Satanel8964 explică (pentru asdasdqweqweqwrrqe):

Imi dai id-u tau te rog?

1 răspuns: