| teiuby0 a întrebat:

am nevoie urgent de un raspuns. am descarcat skype si l-am instalat dar nu merge sa ma loghez de la ce poate fi? ce pot face?

9 răspunsuri:
| No0oName a răspuns:

Dezinstaleaza-l si apoi instaleaza-l din nou

| SuicideSilence a răspuns:

Posibil sa-l blocheze firewall-ul. mergi in setarile acestuia si selecteaza allow

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Trebuie sa-l reinstalezi cu alta versiune, caci acea versiune nu e compatibila cu calculatorul tau.

| UnCorpSanatos a răspuns:

Daca nu te-ai logat de mult timp poate ti-au dezactivat contul, altfel o problema a chitului de instalare incearca sa gasesti altul dar nici o cerere de schimbare a parolei nu ar strica la inceput. Bafta.

| ErrChan a răspuns:

Dezinstaleaza-l si apoi instaleaza-l din nou. Poate asa va functiona.
Daca nu, asculta sfatul lui djcip01!
Bafta!

| PAmy99 a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi si apoi sa incerci...sau schimba-ti parola...

| xStefanXxX a răspuns:

Deci daca nu iti merge ori este o problema de la skype ori de la cont.Incearca sa iti faci alt cont si daca nu merge nici cand dezinstalezi si il instalezi la loc incearca alta versiune de skype daca nu merge nici asa inseamna ca are ceva PCul...

| xStefanXxX a răspuns:

Sau mai poti da click dreapta pe skype proprietati compatibility si bifezi acolo run this program in compatibility mode for si selectezi acolo windowsul tau

| djcip01 a răspuns:

Pai ori parola nu i corecta sau nu corespunde, ori sunt prea multi logati, ori trebuie sa reinstalezi din nou skype! dar te as sfatui sa ti scmb parola de la skype si pe urma trebuie neaparat sa mearga!happy