| Eddy1 a întrebat:

Mi-am loat ochelari 3d nu dinaia in 2 culori cu lentile negre dar nu merge sa ma uit la filme trebuie un anumit tip de ecran sau ceva

ps pote sunt devina filmele pe care le-am ales lasati-mi un film
cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| AnnaAnnne a răspuns:

Ca sa poti vedea filme 3 d trebuie sa ai si televizor 3d, deci iti lipseste televizorul altfel nu poti vedea nici un film 3d, imi pare rau sad

1 răspuns:
| akbaa a răspuns:

Iti trebuie un televizor 3D pasiv(LG) sau 3D activ(Samsung, Sony, Panasonic) iar daca vrei sa vizionezi mkv-uri full SBS/OU adica rezolutii 4k, mediaplayerul sau placa video de la PC trebuie sa fie HDMI 1.4