| Explosive97 a întrebat:

Salut am cumparat niste ochelari 3D http://www.amazon.co.uk/3D- Glasses- Green- Magenta- Anaglyph/dp/B00454XSQK Exact ca astea si voiam sa descarc niste filme de pe FL dar am ceva dubii ca le descarc degeaba, deoarece nu am vazut nici o specificare a tipului de ochelari.
Ce ziceti pot vedea filmele cu ei?
Si mai e ceva care este diferenta dintre astea si aia cu lentile negre as putea sa iau si unii deia dar sa nu ii iau tot degeaba.

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cauta filmul si vezi daca e genul asta de 3d http://www.nerdsraging.com/......lagoon.jpg atunci ii ok. Daca e orice alt fel de 3d, atunci da, descarci degeaba.

| Vanqu1sh a răspuns:

Pai depinde de marca televizorului tau pe care urmeaza sa te uiti la filme 3d, dar si de ochelari, care sunt de 2 feluri, pasivi si active si tot asa.

| Explosive97 explică (pentru Vanqu1sh):

Nu vreau sa ma uit la tv voiam sa il descarc pe pc si sa ma uit pe pc...si nu stiu daca sunt buni ochelarii astea...

| Vanqu1sh a răspuns (pentru Explosive97):

Ochelarii or sa fie buni, problema e, tu ai un monitor ce are capacitatea de a reproduce imagini, filme in 3d? sau doar 2d

| Explosive97 explică (pentru Vanqu1sh):

Pai ce trebuie special sa iei un film de pe net 3d si sa il rulezi? nu so vedea el la calitatea din cinema dar totusi sa se vada...

| Vanqu1sh a răspuns (pentru Explosive97):

Atunci nu merge

| Explosive97 explică (pentru Vanqu1sh):

Bun sarim peste partea asta vreau sa vad filmul asta cu ochelarii
https://www.youtube.com/watch?v=sB81-IbHxmM asta de ce merge?

| stefanvladvlad a răspuns:

Dupa parerea mea sunt mai buni astia in 2 culori