| Burdioazax a întrebat:

am probleme cu pc-ul. in timp ce ma uit pe net,ma joc, ma uit la filme... apar niste dungi pe ecran de o data fara nici-o explicatie de diferite culori.o data sunt albe o data negre o data albastre..si se blocheaza nu mai merge nici tastatura nici nimic..trebuie sal sting de la buton. si sa il repornesc. care ar fi cauza? astept raspuns repede!

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Are placa video artefacte. Trebuie schimbata. Cred ca portul placii s-a defectat.

| Burdioazax explică (pentru Trynda):

Placa e incorporata...

| Burdioazax explică (pentru Trynda):

Placa video este incorporata...

| Trynda a răspuns (pentru Burdioazax):

Ia-ti una de la un prieten sa vezi daca merge asa happy.