| SophieLoVeKorea a întrebat:

Miley Cyrus Selena Gomez sau Demi Lovato?
Joe Jonas Nick Jonas sau Kevin Jonas?
Vanessa Hudgens Asheley Tisdale sau Monique Coleman?
Corbin Bleu Zac Efron sau Lucas Grabeel?
Jesse McCartney Jason Dolley sau Cody Linley?

Daca ghiciti macar 3 din 5 care imi plac si mie dau fundawinking. Dar oricum as vrea sa aflu si care va plac voua asa ca puteti sa scrieti ce va place ca d-au folositorwinking.

Răspuns Câştigător
| DreamingAloud a răspuns:

Selena Gomez, Joe Jonas, Asheley Tisdale, Zac Efron, Jesse Mccartney

19 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Mie imi place: Selena Gomez, Joe Jonas, Vanessa Hudgens, Zac Efron si Jason Dolley.

Pa-pa.happy

| SophieLoVeKorea explică:

AndreeaDany-Marea castigatoarerolling on the floor i-a ghicit pe toti. Oricum folositor la toti...ma rog aproape toti...winking

| Claudia a răspuns:

Miley cyrus
joe jonas
vanessa
zac erfon
Cody Linley

| Georgiana05 a răspuns:

Selena Gomez.
Nick Jonas.
Vanessa Hudgens.
Zac Efron.
Jesse McCartney.

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Selena Gomez; Nick Jonas; Vanessa Hudgens; Zac Efron; Jesse McCartney.

| Ruxiii a răspuns:

Miley Cyrus
Nick Jonas
Asheley Tisdale
Corbin Bleu
Jesse McCartney

| xDcreepy a răspuns:

Pai:
Demi Lovato

Nick Jonas

Asheley Tisdale

Lucas Grabeel

Jesse McCartney

Astia imi plac mie in mod special dar toti sunt draguti... papa

| IIIx333III a răspuns:

Miley Cyrus
Nick Jonas
Vanessa
Zac Efron
Jesse

| Laura a răspuns:

Doamne, ti-ai găsit ce mari vedete să compari rolling on the floor). De unde i-ai scos pe ăștia? Dintr-un WC public?
Apropo,
Eu DAU
Tu dai
El/ea dă
Noi dăm
Voi dati
Ei/ele dau.

| DarkSunshiine a răspuns:

Selena gomez, nick jonas, vanessa hudgens, zac efron, jesse McCartney

| Slavian a răspuns:

Miley, Joe, Vanessa, Zac, Jason.

| Andra00009 a răspuns:

Selena
Joe
Zac
Jesse McCartney
love struck

| Seniorithabebi a răspuns:

Miley, nick, vanessa, zac, cody linley

le-am ghicit puppy dog eyes?

| asdfqw a răspuns:

Selena Gomez
Joe Jonas Nick
Asheley Tisdale
Zac Efron
Cody Linley

| Humphrey a răspuns:

Demi Lovato, Joe Jonas, Asheley Tisdale, Zac Efron, Jesse McCartney.

| RikkyApril a răspuns:

1.Selena Gomez
2.Nick Jonas
3.Asheley Tisdale
4.Corbin Bleu
5. Jason Dolley
Tin sa iti spun ca am depasit demult febra Disney am ales, pentru ca am descoperit seriale si filme noi mult mai bune, de aceea am ales tinand cont de gusturile mele actuale...

| Emmy_4970 a răspuns:

Selena gomez, joe jonas, asheley tisdale, zack efron si jason dolley

| nonuta a răspuns:

Miley, Selena, demi, Zac Efron, Asheley Tisdale, Jesse McCartney.
Le-am nimerit?

| dany3la_7325 a răspuns:

Demi lovato, nick jonas, selena gomez sigur iti plac.( si mie imi plac istia si jesse mccartney )winking