Pe cine preferati dintre:
Justin Bieber
Miley Cyrus
Selena Gomez
Demi Lovato
Jonas Brothers(Nick, Joe, Kevin.)
Sterling Knight
Ashley Tisdale
Zac Efron
Vanessa Hudgens
Fetele din h20(Phoene, Indiana, Claire sau Cariba)
Zeke...Lutherlaughing.
Cine va place?
De ce va plac?
Ati vrea sa fiti ca ei? Daca da, de ce ati vrea?
Cum credeti ca au avut acest succes? Ce i-a adus ca sa fie vedete internationale pentru. adolescenti?
Noi nu putem fi ca ei!(doar oamenii au drepturi egale!)
Credeti ca merita atata atentie din partea presei si a tuturor?

24 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Selena Gomez, Vanessa Hudgens, Phoebe si Cariba. N-as putea sa iti spun exact anumite trasaturi. Nu pot spune exact ce imi place la ele. Ma uit la ele si imi plac. Fiecare are in mod cert anumite defecte. Dar ca intreg spun ca merita atentia mea. Au avut noroc sa aiba aproape persoane care sa ii incurajeze si totodata sa intalneasca persoane pe care cel mai bine le pot descrie asa : They can make it happen!

Iti trebuie pasiune si devotament ca sa devii cineva. Fii sigura ca aceste vedete au facut multe sacrificii. Dar cu siguranta nu regreta. De ce sa nu o merite? Au luptat pentru asta. Au facut eforturi si sacrificii. Bravo lor! Nu o merita cei infumurati si plini de ei care jignesc si au un comportament neadecvat. In rest n-am nimic de zis.

| Libelle a răspuns:

Nimeni...estea nu sunt vedete, ci copiii unor adevarate vedete, niste copii ale originalelor.Nu imi place de niciunul, nu cred ca merita atata atentie, cat despre succesul lor...miley il are pe tata, asheley pe mama parca si de fapt toti au pe cineva in showbizz, nu stiu de justin, dar parca sipe el l-a motat cineva.

| Rukhsandra a răspuns:

Poate Rikki din H2O in rest nimeni...

| IepurashRocker a răspuns:

Ai uitat-o pe Taylor Swift phbbbbt laughing Dintre toti, cel mai mult îmi place de Selena Gomez, mi se pare cea mai drãgutã, si are fata de copilã. Mnu, de ce sã fiu ca ea ¿ Rãmân ca mine. Succes ¿ Selena si-a început cariera în Barney, apoi a venit de la sine... Atentie ¿ Da, dar nu abuziv. Si vedetele au nevoie de liniste.

| MindExplode a răspuns:

Justin Bieber, Selena Gomez, Fetele din H20...imi plac deoarece au jucat multe roluri in multe filme care imi plac, nu as vrea sa fiu ca ei pentru ca sunt eu si nu am aceasta posibilitate.Eu cred ca merita atentia tuturor pentru talentul care il detin.happy

Ei au luptat pe draq, bacemioh go on.parintzii si baniiwinking. talent putin. ce nedreapta e loomeacrying

| Tasya05 a răspuns:

Justin Bieber! Normal.pai imi plac melodiile lui si mesajele pe care le transmite prin ele, imi place cu arata ( ochii, zambetul, parul etc.), imi place ca la varsta lui se poarta inca ca un copil (este glumet, plin de viata, jucaus, de treaba, zapacit laughinglaughing), ador vocea lui ( el este un adevarat talent! Nu totii baietii de 17 anii pot canta ca si el!).
Poi justin a avut cel mai mare noroc posibil deoarece scooter Braun si usher l-au descoperit! Fara ei justin nu ar mai fii ajuns unde este acum (respect Scooter Braun si Usher!). sincer si pe mine ma mira sccesul pe care l-a avut el. asa dintr-o data. eu am auzit de el prima oara prin anul 2009. atuncii fetele de la mine din cls incepuse deja sa vb despre justin bieber. eu le tot spuneam,, Cine naiba e justin bieber asta? Pun pariu ca nu va ajunge niciodata o vedeta adevarata). asa dupa aia au mai trect cateva lunii si justin devenea din ce in ce mai popular. am ramas uimita. in cateva lunii justin a evolat enormm de mult! Asa. decii eu cred ca a avut succes deoarece el chiar are talent! Si arata superr binee!
Da, eu cred ca justin merita toata atentia din partea presei si a oamenilor! Justin Bieber the best 4ever!

| xewgdnfn a răspuns:

Eu nu as prefera pe nimeni din... aceste '' vedete '' laughing

| Mayushi a răspuns:

Miley Cyrus,... bineînţeles. O ador pentru vocea ei nemaipomenită şi mai ales pentru talentul cu care joacă, însă nu-mi doresc să fiu ca ea. O astfel de carieră se obţine foarte greu, cu timpul şi ai nevoie de un suport, ca şi cum a avut ea (tatăl ei care era cântăreţ). Eu nu îmi doresc să fiu celebră, nu am nevoie de tone de machiajuri scumpe şi în nici un caz nu vreau acele averi exorbitante pe care le obţii prin celebritate. Îmi place viaţa pe care o duc în momentul actual şi e mare păcat că presa acordă atâta atenţie unor oameni pe care eu îi consider absolut normali.

Toate cele bune,
Alice

| ioanatizzy a răspuns:

Mie cel mai mult imi place de Ashley Tisdale, dar imi place si de Indiana Evans din H2o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieberr ii cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il prefer pe justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer pe justyn bieber love

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ashley tisdale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber the best

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand de nu putem fi ca ei ce tu nu esti om sa ai drepturi da ce esti uh extraterestru caine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber si atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus...normal si justin bieber sunt cei mai tari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o plac si pe selena si pe demii. luminita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jastin bieber miley cyrus ashlei tisdale si clari pheobe cariba indiana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se poate eu il aleg pe,, justin bieber miley cyrus demi lovato selena gomez si sterlin knight"asta e raspunsul meu daca vrei sa vorbim uite mesengerul meu,, denisadeni2002"

| MonsterRarrr a răspuns:

~ Fetele Din H2o zic Eu big grin chiar meritaa. sau chinuit fff mult la serial si nu sunt niste qurve si niste fitsooase ca alte vedete disney...

| Cominikutsa a răspuns:

Miley Cyrus.Cum ar putea sa nu va placa ea cea mai tare, decat altele si altii***********. Sunt deja ca ei asa ca!