| AdrianaBacescu a întrebat:

Neața! Am citit undeva ca Mary Astor a fost respinsă de la nominalizarea pentru rolul ei din filmul Maltese Falcon. E adevărat că a avut o idilă pe platoul de filmare cu Humphrey Bogart?

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Cum am putea sa avem noi vreo certitudine vreodata, daca n-am fost acolo? Zvonuri sunt multe, cum ar fi de exemplu presupusa aventura pe care Brigitte Bardot ar fi avut-o cu Marilyn Monroe. Vom sti vreodata daca-i adevarat sau nu? Nu. happy