| IoanaIonuca a întrebat:

Niste filme romantice cu un bad boy care se indragosteste de fata cuminte? Sau 2 prieteni care se indragostesc. Sa nu fie vechi.

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Waiting For Forever (2010),Friends With Benefits (2011),3MSC 1 și 2 (2010/2012),The Best Of Me (2014),One Day (2011),Love,Rosie (2014),Lust For Love (2012),What If (2013),A Case Of You (2013)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce să-ți pierzi timpul uitându-te la un asemenea film când poți cunoaște un băiat și să trăiești viața alături de el ca în imaginația ta, sau cum ți-ai imagina că s-ar derula filmul? Încearcă! Nimic nu e mai frumos decât o viață plină de intensitate

| Elide a răspuns:

Step up

| diapopa a răspuns:

Heihappy
uite te poti uita astea
-3 metri deasupra cerului
-a walk to remember

vizionare placutawinking

| MSM12 a răspuns:

A walk to remember, cry baby, the town

| ivsk a răspuns:

13 reaaons why

| candreealarisa a răspuns:

A walk to remember
step up( sunt 5 filme)
dirty dancing
Jane Eyre
My sassy girl
The last valentine
twiling